Студентський турнір зі Scrabble

Вперше в Україні відбудеться наймасштабніший студентський турнір зі Scrabble

З 14 листопада по 14 грудня 2011 року в м. Києві відбудеться наймасштабніший Студентський турнір зі Scrabble – захоплюючої настільної гри, суть якої полягає у складанні слів з літер української абетки. Гасло турніру – “Розумним бути вигідно”. Понад 10 000 студентів будуть змагатись за звання найрозумніших, найкмітливіших та найбільш талановитих знавців української мови. Переможцями стануть понад 400 команд студентів, яким вдасться зібрати українські слова, отримавши найбільшу кількість балів.

Кожного дня з 14 листопада по 14 грудня проходитимуть відбіркові турніри з настільної гри Scrabble на базі вищих навчальних закладів Києва та обиратимуться 3 команди-переможці дня. Серед ВНЗ, на базі яких проходитимуть ігри, є: Національний педагогічний університет ім. Драгоманова, Університет «КРОК», Відкритий університет розвитку людини «Україна», Національний авіаційний університет, НТУУ «КПІ», Національний харчовий університет, НУ «Києво-Могилянська академія».

На переможців та усіх учасників відбіркових турнірів чекають яскраві фотосесії, коштовні подарунки від генерального інтелектуального партнера PocketBook, солодкі та цікаві призи від Business.People та Штуки.

У півфіналі зустрінуться 40 найкращих команд (за загальним підсумком балів відбіркових турнірів). Переможцями півфіналу стануть 12 команд, які візьмуть участь у суперфіналі за перше, друге та третє місце.

Інтелектуальний партнер турніру Pocketbook підготував суперпризи для команд-переможців суперфіналу:

-        1 місце: 4 планшети PocketBook A 10″;

-        2 місце: 4 електронні книжки PocketBook Pro 902;

-        3 місце: 4 сертифікати на придбання техніки у мережі магазинів MOYO.

До участі у турнірі зі Scrabble запрошуються всі бажаючі студенти вищих навчальних закладів Києва. Збирай свою команду з 4-х учасників та реєструйся для участі у турнірі на сайті playcafe.com.ua, або проходь реєстрацію самостійно (команда буде сформована на місці гри).  Реєстрація та участь у турнірі безкоштовна. Розклад та час проведення ігор відбіркового турніру дивись на playcafe.com.ua.

Учасники турніру зможуть довести, що український студент — це розумна, освічена та високоінтелектуальна людина, яка знає та поважає рідну мову та вміє проводити час весело та з користю.

Організатори Турніру: Scrabble, Play cafe,  Всеукраїнська Студентська Рада, Студентська Рада Києва.

Інформаційні партнери: Business.People, SMM Group

Слідкуйте за новинами тут: http://playcafe.com.ua/news.html

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Comments are closed.